carth1

Tīraine

Jelgavas ceļš 16, Tīraine, Mārupes novads, LV-2167

Tālr. +371 67149650
Dārzkopības preču veikals: +371 67149663

P. – Pk. no 8.00 līdz 17.00
S., Sv. SLĒGTS

suntherlandii

Kuldīga

Ventspils iela 107, Kuldīga, LV-3301

Tālr. +371 63341320

P. – Pk. no 8.00 līdz 17.00
S. SLĒGTS
Sv. SLĒGTS

figaro yellow1

Preiļi

Silva, Preiļu pagasts, Preiļu novads, LV-5301

Tālr. +371 65381193

P. – Pk. no 8.00 līdz 17.00
S. SLĒGTS
Sv. SLĒGTS

Vienotais servisa tālrunis +371 20252550

PIERĪGA, ZEMGALE, VIDZEME

Adrese: Jelgavas ceļš 16, Tīraine, Mārupes novads

DPN_Sigita_Linde_FINAL

Sigita Linde

Dārzkopības preču nodaļas vadītāja

sigita.linde@silja.biz
+371 26544594
DPN_Sigita_Grundšteina_FINAL

Sigita Grundšteina

Dārzkopības preču tirdzniecības pārstāve

sigita.grundsteina@silja.biz
+371 27835388
DPN_Mārcis_Miķelsons_FINAL

Mārcis Miķelsons

Dārzkopības preču tirdzniecības pārstāvis

marcis.mikelsons@silja.biz
+371 20268826
DPN_Ilze_Tomsone_FINAL

Ilze Tomsone

Dārzkopības preču tirdzniecības pārstāve

ilze.tomsone@silja.biz
+371 26326213
TT_Didzis_Broks_FINAL

Didzis Broks

Filiāles vadītājs

didzis.broks@silja.biz
+371 29268838
TT_Aivars_Saulājs_FINAL

Aivars Saulājs

Tehnikas tirdzniecība Zemgalē

aivars.saulajs@silja.biz
+371 29277374
RD_Dace_Vilima_FINAL

Dace Vilima

Rezerves daļu tirdzniecība

dace.vilima@silja.biz
+371 28378295
RD_Kalvis_Kronbergs_FINAL

Kalvis Kronbergs

Rezerves daļu tirdzniecība

kalvis.kronbergs@silja.biz
+371 29287081

KURZEME

Adrese: Ventspils iela 107, Kuldīga

DPN_Līga_Stepe_FINAL

Līga Stepe

Dārzkopības preču tirdzniecība

liga.stepe@silja.biz
+371 25647711
TT_Aigars_Mundiciems_FINAL

Aigars Mundiciems

Tehnikas un rezerves daļu tirdzniecība

aigars.mundiciems@silja.biz
+371 29193466
TT_Jānis_Punculis_FINAL

Jānis Punculis

Tehnikas tirdzniecība

janis.punculis@silja.biz
+371 28398379
RD_Ainars_Kalniņš_FINAL

Ainars Kalniņš

Rezerves daļu tirdzniecība

ainars.kalnins@silja.biz
+371 26532091
Auto_Roberts_Kēnigsvalds_FINAL

Roberts Kēnigsvalds

Lietoto auto tirdzniecība

roberts.kenigsvalds@silja.biz
+371 25718182

LATGALE

Adrese: Silva, Preiļu pagasts, Preiļu novads

TT_Jānis_Madžulis_FINAL

Jānis Madžulis

Filiāles vadītājs

janis.madzulis@silja.biz
+371 29179335
DPN_Ineta_Zaharova_FINAL

Ineta Zaharova

Dārzkopības preču tirdzniecība

ineta.zaharova@silja.biz
+371 26456695
DPN_Rita_Ziemele_FINAL

Rita Ziemele

Dārzkopības preču tirdzniecība

rita.ziemele@silja.biz
+371 29222179
TT_Lauris_Valainis_FINAL

Lauris Valainis

Tehnikas tirdzniecība

lauris.valainis@silja.biz
+371 26376469
RD_Ilona_Kotāne_FINAL

Ilona Kotāne

Rezerves daļu tirdzniecība

ilona.kotane@silja.biz
+371 29272259

ADMINISTRĀCIJA

DSC_5664-Edit

Silva Jeromanova - Maura

Valdes priekšsēdētāja

silva.jeromanova-maura@silja.biz
DSC_5676-Edit

Edgars Jeromanovs

Uzņemuma vadītājs

edgars.jeromanovs@silja.biz
+371 29182026
ADM_Laura_Barkāne_FINAL

Laura Barkāne

Uzņēmuma vadītāja palīgs, loģistika

laura.barkane@silja.biz
+371 22358354
ADM_Sigita_Valukevica_FINAL

Sigita Valukevica

Galvenā grāmatvede

sigita.valukevica@silja.biz
+371 20042495
ADM_Monta_Krūmiņa_FINAL

Monta Krūmiņa

Grāmatvede

monta.krumina@silja.biz
+371 67149664